Chcesz dołączyć do zespołu?

Jeżeli szukasz wyzwań i nie boisz się rozwoju, trafiłeś idealnie!

Za każdym naszym projektem stoi superbohater. Wierzymy w możliwości naszego zespołu, wiemy, że razem możemy wszystko.

Daj się poznać!

Oferty pracy

Business Customer Manager

Czujesz, że masz w sobie osobowość lidera?

Niestraszny Ci jest kontakt z klientem?

Nie chcesz wspinać się po szczebelkach w korporacji?

Chcesz rozwijać się w startupie i ze startupem?

Sprawdź się w roli, w jakiej jeszcze nie byłeś!

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ścisłe)
  • doświadczenie w pracy z klientem i/lub znajomość technik sprzedaży
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • efektywne zarządzanie własnym czasem
  • silna motywacja i orientacja na cel
  • samodzielność i umiejętność szybkiego uczenia się

Co będziesz robił?

  • pozyskiwanie klientów
  • podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta
  • planowanie i koordynowanie kampanii reklamowych klientów
  • analiza wyników oraz ich raportowanie
  • analiza rynku/konkurencji oraz inicjowanie wprowadzenia nowych rozwiązań

Zaaplikuj wysyłając nam swoje CV na maila hr@adrey.pl :)

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AdRey z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 43/64 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane w dla celów rekrutacji prowadzonych przez spółkę, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których AdRey prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Pytania dot. dziedziny prywatności w AdRey prosimy kierować pod adres: hr@adrey.pl.

Specjalista ds. SEO (samodzielny)

Jesteśmy agencją marketingową założoną przez dwójkę osób z wieloletnim doświadczeniem w branży. Szukamy osoby, która ogarnie nam całe SEO dla naszych Klientów typu księgowa, poradnia okulistyczna. Chętnie zatrudnimy osobę, która docelowo będzie potrafiła stworzyć kilkuosobowy zespół SEO.

Wymagania

  • masz minimum rok doświadczenia i czujesz, że po tym czasie umiesz znacznie więcej niż kolega z biurka obok
  • posiadasz praktyczną znajomość HTML / CSS
  • od praktycznej strony znasz Google Analytics, Search Console, Google Tag Manager oraz aplikacje typu Senuto, Semstorm, ahrefs/majestic, SurferSEO i podobne
  • potrafisz audytować strony i wdrażać zmiany optymalizacyjne
  • doskonale orientujesz się w obecnych trendach SEO
  • jesteś samodzielny w ustalaniu i realizacji strategii pozycjonowania,
  • lubisz analizować dane i wyciągać z nich odpowiednie wnioski.

Wszystko, tzn. całość działań SEO w naszej agencji.

Najważniejsze:

  • bezpośrednia realizacja umów dotyczących pozycjonowania,
  • analiza i ustalanie strategii na bazie statystyk ruchu i konwersji z Google Analytics
  • bieżące wsparcie i doradztwo w rozwoju biznesu klienta.

Copywriter (autor haseł marketingowych)

Potrafisz pisać tak, aby Twoje teksty prowadziły do sprzedaży?

Unikasz utartych, nawykowych schematów myślenia i postępowania?

Czy potrafisz spoglądać z dystansem zarówno na siebie, jak i otaczający Cię świat?

Działamy w branży performance marketingu i obecnie szukamy osoby na stanowisko: Copywritera

którego obowiązkami będą:

  • Tworzenie nieszablonowych, chwytliwych haseł reklamowych prowadzących do sprzedaży
  • Współtworzenie kreacji reklamowych (dobieranie grafik, współpraca z zespołem)
  • Opracowywanie treści na landing pages

Dużą uwagę zwracamy na skuteczność pracy, która zależy od wyników sprzedaży uzyskanych dzięki tekstom. Jeśli dobrze czujesz się będąc rozliczanym za wyniki, a nie ilość tekstów i kręci Cię tematyka marketingowa - to czekamy właśnie na Ciebie!

Jakie są nasze oczekiwania?:

  • Sprawne posługiwanie się językiem polskim
  • Zainteresowanie psychologią i jej zagadnieniami
  • Myślenie analityczne i umiejętność wyciągania wniosków
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (mile widziane)

Junior Web Developer

Szukamy ambitnego i kreatywnego Junior Web Developera. Wspólnie budujemy nowe rozwiązania oraz poszerzamy naszą wiedzę. Twoje zdanie ma dla nas znaczenie. Jeżeli nie masz komercyjnego doświadczenia, ale za to możesz się już pochwalić swoimi autorskimi projektami to zachęcamy do aplikacji. Z chęcią zobaczymy co do tej pory stworzyłeś/aś :)

Czym będziesz się zajmować?:

  • Współpracą przy projektowaniu i rozbudowywaniu serwisów internetowych
  • Dbaniem o odpowiednie działanie stron i ich responsywność
  • Kontrolą jakości kodu pod względem zgodności ze standardami
  • Implementacją komunikacji z zewnętrznymi serwisami (API)
  • Tworzeniem i utrzymywaniem wewnętrznych narzędzi informatycznych

Poszukujemy osoby, która:

  • Dobrze zna HTML, CSS, JS (umiejętność umożliwiająca podstawowe modyfikacje stron internetowych)
  • Zna język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umie pracować samodzielnie i nie poddaje się gdy pojawi się pierwsza blokada
  • Mile widziana znajomość: PHP, Wordpress, Vue albo React

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów
  • Zatrudnienie na podstawie UoP/B2B w stabilnej firmie, poszukującej partnera do stałej współpracy
  • Przyjazną atmosferę pracy, tworzoną przez młody zespół

Grafik

Zakres obowiązków

  • projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej online (banery, mailing)
  • projektowanie grafik na Landing Pages
  • projektowanie etykiet, ulotek

Oczekiwania

  • podstawowa znajomość obsługi jednego z programów do obróbki grafiki Corel/Photoshop/Gimp/ Adobe Illustrator
  • podstawowa znajomość HTML/CSS - umożliwiająca modyfikacje stron internetowych (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole
  • wyczucie estetyczne
  • terminowość

Oferujemy interesującą pracę w kreatywnym zespole, bardzo przyjazną atmosferę w pracy. Praca w młodym zespole, średnia wieku w naszej firmie nie przekracza 30 lat. Nie czekaj - APLIKUJ!