#SZUKAMY MISTRZA

W związku z rozwojem naszej agencji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Copywriter

W naszej firmie odpowiedzialny będziesz za:

  • Tworzenie mocnych haseł reklamowych, które zapadną w pamięć na lata
  • Opracowywanie treści na landing page, mailingów, redagowanie ulotek
  • Tworzenie postów na Facebooka
  • Współtworzenie kreacji reklamowych
  • Tworzenie i redagowanie tekstów pod SEO

Poszukujemy osoby, która:

  • Posiada doświadczenie na stanowisku copywritera
  • Doskonale zna zasady polskiej ortografii i interpunkcji
  • Zna język angielski
  • Umie priorytetyzować zadania i zarządzać swoim czasem
  • Wie jak pracować zespołowo
  • Jest otwarta na różnorodność tematyczną

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowie o pracę
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów marketingowych i reklamowych
  • Wyjścia integracyjne
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy, tworzoną przez młody zespół

Aplikuj wysyłając nam swoje CV z załączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AdRey sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wyżej wskazaną firmę na potrzeby innych rekrutacji.”

Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Adrey sp. z o. o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółkę. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: hr@adrey.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Adrey sp. z o. o. o.przed cofnięciem zgody.

noemptynoempty