#szukamynajlepszych

Junior Media Planner

Skończyłeś studia techniczne, a praca w Twojej branży wcale Cię nie kręci?

Czujesz, że masz w sobie osobowość lidera?

Lubisz nieszablonowe zadania?

Potrafisz sam rozkminiać jak działają różne narzędzia?

Zostań Media Plannerem, nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia.

Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie ścisłe
  • umiesz przekonywać ludzi do swoich racji
  • jesteś ambitny - naprawdę ambitny. Punkt w życiu, w którym teraz jesteś zawdzięczasz sobie
  • masz analityczny umysł, lubisz tabelki
  • angielski B2 (w mowie i piśmie)

Co będziesz robił?

Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie kampanii reklamowych w Internecie tzn. negocjacje, tworzenie i zarządzanie materiałami reklamowymi przy współpracy z zespołem kreatywnym, nieustanną optymalizację, raportowanie wyników.

Pokażemy Ci wszystko, co jest niezbędne do rozpoczęcia tej pracy. Potem zaczniesz pracować na swój wynik i swoją premię. Podczas pracy z pewnością napotkasz różne problemy i wyzwania, większe i mniejsze. Poradzisz sobie z nimi przy pomocy Google'a. A jak nie to poradzisz sobie w inny sposób. Bo potrafisz. Bo jesteś ogarnięty.

Zaaplikuj wysyłając nam swoje CV na maila hr@adrey.pl z załączoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AdRey sp z o. o. do celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wyżej wskazaną firmę na potrzeby innych rekrutacji."

Administratorem danych jest AdRey spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64/43, 02-014 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane w dla celów rekrutacji prowadzonych przez spółkę, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których AdRey prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w AdRey prosimy kierować pod adres: hr@adrey.pl.

noemptynoempty