Dlaczego potrzebujesz naprawdę dobrej strony internetowej?

W dzisiejszych czasach, niektóre firmy nadal nie zdają sobie sprawy, że większość klientów szuka ich stron internetowych przed dokonaniem zakupu. Bez własnej strony internetowej, tracisz wiele okazji do rozwoju biznesu, pozyskiwania nowych klientów i zwiększenia zysków.

Strona internetowa

Mobilne strony internetowe

Mobilność umożliwia dostęp do Internetu za pośrednictwem telefonów i tabletów. Obecnie Klienci poszukując produktu lub usługi, w pierwszej kolejności chwytają za telefon i wyszukują interesujące ich oferty.

Mobile first – obecnie strony w wyszukiwarkach internetowych w pierwszej kolejności powinny być oceniane za wersję strony internetowej przeznaczonej na smartfony.

Warto sprawdzić wygląd swojej strony www za pomocą telefonu i rozważyć modernizację, która uwzględni ten istotny aspekt, jakim jest responsywność.

Najważniejsze cechy dobrze zaprojektowanej strony internetowej:

RESPONSYWNOŚĆ

Wiele biznesów posiada strony internetowe, jednak nie każdy z nich jest odpowiednio widoczny w sieci. Wpływa na to między innymi brak responsywności, wolne ładowanie lub niestosowanie się do zasad SEO. Jeśli chcesz, aby Twoja strona była inna – szybka, zoptymalizowana i widoczna dla użytkowników na wszystkich urządzeniach – postaw na AdRey. Przygotujemy stronę, która od razu będzie gotowa do promocji.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Strona powinna być przejrzysta, a tekst należy ograniczyć do minimum. Warto zawrzeć jedynie najważniejsze informacje na stronie bez przeładowania jej zbędnymi treściami. Każdy bowiem ma swoją zdolność koncentracji. Im więcej tekstu, tym większa pewność, że nikt go nie przeczyta. Warto umieścić slogan, który streszcza np. to, czym dana firma się zajmuje.

ODPOWIEDNIA
OPTYMALIZACJA

Zoptymalizowana strona www pozwoli Twojej firmie na znalezienie się w Top10 w Google. Nasze strony internetowe mogą być z łatwością pozycjonowane oraz promowane, np. za pomocą Google Ads. Profesjonalna strona daje potencjał do wzrostu wyników sprzedażowych zarówno online jak i offline.

FUNKCJONALNOŚĆ

Szczególną uwagę należy zwrócić na funkcjonalność witryny. Bardzo ważna jest tu tzw. „metoda trzech kliknięć”. Jeśli nie stosowało się jej wcześniej, to warto o niej pomyśleć. Według tej reguły użytkownik powinien móc dostać się do dowolnej, interesującej go informacji na stronie w maksymalnie trzech kliknięciach, przechodząc ze strony głównej przez maksymalnie trzy podstrony.

NAWIGACJA

Strona internetowa jest bezużyteczna bez logicznej nawigacji. Powinno zatem używać się jasnych i zrozumiałych nazw dla poszczególnych podstron np. o nas, oferta, kontakt, galeria. Im krócej, tym lepiej. Użytkownik od razu wklikuje się w to, co w obecnej chwili jest mu potrzebne i nie szuka tego po całej stronie.

Dzięki stronie internetowej stworzonej przez specjalistów AdRey

Stworzysz dobre
pierwsze wrażenie

Pierwszy kontakt potencjalnego klienta ze stroną jest kluczowy. Przejrzysta i atrakcyjna strona budzi zainteresowanie i buduje wizerunek Twojej firmy.

Zarobisz
więcej

Świetna strona internetowa przekłada się na renomę Twojej marki, zaufanie klientów, a w dalszej perspektywie – na dużo lepsze wyniki sprzedażowe.

Zyskasz
wiarygodność

Dzięki nowoczesnej, atrakcyjnej stronie zdobywasz zaufanie użytkowników. Ludzie kojarzą profesjonalny wygląd strony z profesjonalizmem Twojej marki.

Staniesz się
widoczny

Twoja strona jest zoptymalizowana pod kątem SEO i zgodna z wytycznymi Google, dzięki czemu dociera do większego grona potencjalnych klientów.

Zwiększysz
ruch

Klienci dobrze czują się na Twojej stronie i mają ochotę spędzić na niej więcej czasu. Poprzez czytelność i responsywność odpowiadasz na potrzeby klienta.

Zbudujesz
wizerunek

Twoja strona to wizytówka Twojej firmy. Atrakcyjność, nowoczesność i przejrzystość strony zwiększa świadomość marki i tworzy jej pozytywny wizerunek.

AdRey to przede wszystkim ambitny zespół profesjonalistów i pasjonatów, dla których wyjątkowe projekty internetowe to o wiele więcej niż fantastyczna zabawa i sposób na realizowanie swojej kreatywności. Oszczędzamy na poprawkach i unikamy straty czasu. Nasze strony mają wysoki współczynnik konwersji, czyli jeszcze większe zyski z reklam PPC. Co najważniejsze współpraca z AdRey, to gwarancja profesjonalnej obsługi każdego projektu oraz pewność otrzymania go w założonym terminie.

Zamów wycenę STRONY INTERNETOWEJ za darmo

Wypełnij formularz

Dowiedz się jak działamy

Sprawdź

Najczęściej zadawane pytania

Wszystko uzależnione jest od tego, jak bardzo skomplikowaną stronę tworzymy. Strona z Systemem Zarządzania Treścią to czas około 14 dni roboczych, natomiast bardziej zaawansowane projekty programistyczne mogą potrzebować nawet 30 dni na ich ukończenie.
Responsywna strona internetowa stworzona jest w taki sposób, aby prawidłowo wyświetlała się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Niezależnie, czy użytkownik będzie korzystał z niej na komputerze, tablecie czy smartfonie, strona wyświetli się w sposób dostosowany do ekranu urządzenia. Strony responsywne cieszą się coraz większą popularnością w oczach wyszukiwarki Google, a ilość urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu rośnie, dlatego warto zadbać o swoich potencjalnych klientów.
W przypadku stworzenia strony opartej o system CMS dostarczamy instrukcję obsługi pozwalającą na samodzielne zarządzanie stroną - edycję już istniejących treści oraz dodawanie nowych. W przypadku zamówienia strony bez systemu CMS potrzebna jest elementarna wiedza z zakresu tworzenia stron internetowych (znajomość języka HTML).

Działamy w branży od prawie 10 lat. Nasi specjaliści stworzyli już setki skutecznych i ciekawych graficznie stron internetowych.

Cechuje nas:

  • Profesjonalizm i indywidualne podejście: Spełniamy najwyższe standardy obsługi klienta, zapewnimy Ci stałe wsparcie. Zawsze otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania.
  • Elastyczność i kontrola wydatków: Dostosujemy się do Twojego biznesu lub zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Zachowasz pełną kontrolę wydatków i możliwość szybkiego wprowadzania zmian.
Każdy projekt strony wyceniany jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania projektu i przewidywanych funkcjonalności. Aby otrzymać wycenę strony internetowej, zapraszamy do kontaktu.

Zarezerwuj darmową konsultację

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę.
Wypełnij nasz formularz, napisz na lub zadzwoń +48 798 645 033.